Dodávatelia

Úvod Dodávatelia

Dartin pôsobí ako autorizovaný distribútor s technickou podporou týmto dodávateľom. Kliknutím na logo sa otvorí webová stránka výrobcu v novom okne.
Upozornenie: nie všetky výrobky na týchto stránkach sú k dispozícii v Slovenskej republike.

 

Atom je japonský výrobca špičkových inkubátorov a výhrevných lôžok.

Acutronic Medical Systems AG je švajčiarsky výrobca JET ventilátorov pre novorodencov a deti, poskytujúci širokú škálu režimov riadenej aj synchronizovanej ventilácie. Acutronic získal úspech s inovatívnou radou novorodeneckého ventilátora Fabian.

Hill-Rom International website. Je medzinárodná spoločnosť vyvíjajúca svoje výrobky v súlade s aktuálnymi požiadavkami a s mnohými inováciami v klinickej praxi, ergonómii a bezpečnosti pre pacienta ako aj pre ošetrujúci personál.

Švédska firma LIKO je popredný Európsky výrobca mobilných a stropných zdvíhacích systémov pre nemocnice, liečebne dlhodobo chorých a domácnosti. 

 

Vyaire Medical je nový názov prístrojovej divízie firmy Carefusion. V slovenskej republike Dartin zastupuje z ponuky Vyaire Medical len ventilátory a Infant Flow nCPAP .

 

Path Medical je popredný výrobca techniky na novorodenecký screening sluchu.

 

 

Vapotherm je výrobca integrovaného systému respiračnej terapie High-Velocity Nasal Insufflation (HVNI) cez nazálny aplikátor.


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2023

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.