Spoločnosť Dartin

Úvod O firme

Dartin Slovensko spol. s r.o. je distribútor lekárskych prístrojov a výrobkov. Firma výhradne zastupuje v SR niekoľko špičkových výrobcov.

Spoločnosť vznikla v roku 1993 zo spoločnosti Dartin Československo a je dnes, rovnako ako sesterská firma v Českej republike, súčasťou Dartin LRD Medical Group.

Naša spoločnosť zastupuje širokú škálu výrobkov pre rôzne medicínske odvetvia s dôrazom na intenzívnu starostlivosť, neonatálnu starostlivosť, resuscitáciu a transport, kde sa pýšime vedúcou pozíciou na trhu.

Pre všetky naše výrobky sme jediným, výhradným - a plne kvalifikovaným - partnerom pre servisné záležitosti, zaškolenie užívateľa, technickú asistenciu, periodický servis a dodávky náhradných dielov.

Našim cieľom je, aby sme boli našimi zákazníkmi vnímaní inak než ostatné spoločnosti, a to vďaka vynikajúcim službám zákazníkom v tom najširšom slova zmysle, vďaka ponukám inovačných výrobkov a služieb profesionálnym zdravotníkom. Zodpovednosť k tomuto cieľu sa odráža od vysokých štandardov nášho systému riadenia kvality, ktorý je certifikovaný a pravidelne auditovaný podľa

STN EN ISO 9001:2009

 

 

 

 

.

 

 

 


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2023

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.