Acutronic Monsoon tryskový ventilátor

Úvod Produkty Intenzivna starostlivosť a transport Acutronic Monsoon tryskový ventilátor

Acutronic Monsoon tryskový ventilátor Pokrokový tryskový ventilátor vybavený vysoko efektívnym zvlhčovacím systémom, ktorý ho robí použiteľným pre krátkodobé aj dlhodobé aplikácie. Monsoon má tiež bohatý monitorovací a alarmový systém.

Vysokofrekvenčný tryskový ventilátor s farebným dotykovým displejom použiteľný pre krátke aj dlhodobé aplikácie. Vďaka svojmu jedinečnému zvlhčovaciemu systému a bohatým možnostiam monitorovania ponúka Monsoon vysokú úroveň bezpečnosti a kontroly nad ventilačnými parametrami.

Monsoon je tiež vybavený "bypass flow" pre pre-oxygenáciu alebo kombináciu s konvenčnou ventiláciou.

Opčné vybavenie: funkcia Double Jet pre zvýšenie dychového objemu, monitorovanie prietoku/objemu, monitorovanie ETCO2, videokamera.

Vysokofrekvenčná trysková ventilácia (HFJV) je formou mechanickej ventilácie, kde je inspiračný plyn vpúšťaný v pulzoch do dýchacích ciest vo vysokej rýchlosti. Tieto pulzy sú dodávané cez katéter malého priemeru alebo prídavným lumenom v ET kanyle. Dýchové objemy sú podobné alebo menšie než mŕtvy priestor. Transport plynov závisí na molekulárnej dyfúzii a koaxiálneho prietoku. Dychová frekvencia pri HFJV môže mať rozsah od 100 do 600 cyklov za minútu.

HFJV je široko používaná behom endoskopie a chirurgie dýchacích ciest, hrudnej chirurgie, u pacientov s PIE alebo v iných kritických prípadoch úniku vzduchu, ďalej tiež u pacientov s bronchopleurálnou fistulou. Taktiež sa využíva v akutných prípadoch, často s transtracheálnym katétrom.

 

acutronlogo_140

K stiahnutiu:

 

Tlač   |   Poslať článok známemu


Fotografia k článku


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2019

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.