Med-Storm Algesimeter

Med-Storm Algesimeter Merač úrovne bolesti Med-Storm Algesimeter, tiež známy pod označením detektorstresu, je zariadenie k meraniu úrovne bolesti a stresu pomocou registrácie zmien vodivosti pokožky. Pomocou rôznych algoritmov ponúka merač úrovne bolesti štyri aplikačné režimy: neonatálny, anestetický (ako alternatívu BIS monitora), pooperatívny a kritickej starostlivosti (intubovaní pacienti).

Ku zmenám vodivosti pokožky dochádza pri aktivácii sympatického nervového systému, zapríčinenej naplnením palmárnych a plantárnych potných žliaz. Rozhodujúce zmeny vo vodivosti pokožky sa dajú merať elektródami. Týmto sa tak ponúka užitočná objektívna metóda umožňujúca monitorovanie úrovne bolesti a nepohodlia bez časovo náročných a veľmi subjektívnych skórovacích systémov.

V porovnaníní s BIS monitorom pomáha merač úrovne bolesti Med-Storm monitorovať nie len odpovedajúcu úroveň hypnotík, ale súčasne aj analgézií. Hlavné merané a kalkulované parametre sú zobrazené farebne v škále od jasno žltej do červenej. Prístroj je schopný uchovať dáta veľkého počtu pacientov pre výzkumné účely. medstormlogo

 

 

K stiahnutiu:
Prospekt Med-Storm Algesimeter - SK

Tlač   |   Poslať článok známemu


Fotografia k článku


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2019

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.