Atom Sunflower výhrevné lôžko

Úvod Produkty Neonatálna starostlivosť Atom Sunflower výhrevné lôžko

Atom Sunflower výhrevné lôžko Nová modelová rada novorodeneckých vyhievaných lôžok Sunflower popredného japonského výrobcu Atom vyniká svojou možnosťou individuálnej konfigurácie, jednoduchým a prehľadným ovládacím panelom a cenovou dostupnosťou. Lôžka Sunflower sú k dispozícii v rôznych variantoch prevedenia lôžka a podvozku. Všetky modely štandardne ponúkajú prístup zo 4 strán a centrálne umiestnený ovládací panel.

Dizajn lôžok je v už známom štýle firmy Atom: čisté, kvalitné a sústredené na optimálnu ergonómiu pre užívateľa a pacienta. Centrálny ovládací panel je usporiadaný tak, aby bol na prvý pohľad prehľadný a mal jednoduché a intuitívne ovládanie. Pritom lôžka Sunflower disponujú všetkými potrebnými funkciami:

  • 3 prevádzkové režimy: predhriatie, manuálne nastavenie tepelného výkonu a servoriadenie kožnou sondou
  • Apgar a KPR časomiera
  • jasné displeje nastavenej teploty, aktuálnej kožnej teploty, aktuálneho výkonu žiariča a zvoleného režimu

Veľkou výhodou lôžka Sunflower je umiestnenie výhrevného telesa na 2 zvislé koľajnice "F-rail", ktoré jednak umožňujú prístup k pacientovi aj zo zadnej strany, ale tiež aj flexibilné upevnenie šírokého programu príslušenstva podľa individuálnych potrieb.

Voliteľná konfigurácia vyhrevného lôžka Sunflower zahŕňa verziu s plynulým naklápaním lôžka a elektrickým nastavením výšky, ale tiež mobilnú verziu bez lôžka k použitiu nad štandardnou postieľkou, alebo dokonca jednoduchú verziu pre trvalú montáž na stenu.

K stiahnutiu:

Prospekt Atom Sunflower - EN

Tlač   |   Poslať článok známemu


Fotografia k článku

Súvisiace články


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2021

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.