Dartin neonatálna resuscitačná sada

Dartin neonatálna resuscitačná sada Moderná neonatálna resuscitácia vyžaduje v praxi okamžite po pôrode presné riadenie prvých dychov. Konvenčný resuscitačný vak túto vlastnosť nie je schopný poskytnúť. Dartin ponúka riešenie prostredníctvom resuscitačnej sady, ktorá obsahuje jednoduchý, ale bezpečný T-resuscitátor a zmiešavač kyslíka, spoločne pripevnené na praktickom pojazdnom stojane. Spolu s lôžkom HKN-93, vznikla ideálna kombinácia pre potreby pôrodných oddelení a ďalší transport na novorodeneckú JIS.

Moderné metódy resuscitácie novorodencov sa snažia o maximálnu ochranu nezrelých pľúc ventilačnou technikou predchádzajúcou volutraume. Obyčajný resuscitačný vak je v takom prípade nedostačujúci. Preto Vám spoločnosť Dartin v spolupráci s výrobcom, firmou Sechrist, ponúka špeciálnu kompletnú sadu pre pôrodnícke oddelenia. Sada obsahuje zmiešavač kyslíka a vzduchu, špeciálny T-resuscitátor s možnosťou nastavenia tlakov a všetko potrebné príslušenstvo. Túto sadu je možné objednať ako voliteľné príslušenstvo pripevnené k nášmu výhrevnému lôžku, ľubovoľnému inému výhrevnému lôžku, alebo ako univerzálne zariadenie na pojazdnom stojane.

Naša resuscitačná sada je jednoduché zariadenie pre použitie na pôrodnom sále alebo novorodeneckom oddelení namiesto klasického ručného resuscitačného vaku. Kombinácia zmiešavača kyslíka so vzduchom a jednoduchého T-resuscitátora môže ochrániť zraniteľné pľúca novorodenca. NeoPuff T-resuscitátor má jasne čitateľný manometer, PEEP ventil a nastaviteľný maximálny a taktiež poistný tlak. Týmto spôsobom je možné novorodenca krátku dobu efektívne ventilovať pri dodržaní maximálnej bezpečnosti.

K stiahnutiu:
Prospekt resuscitačnej sady - SK
 

 

Tlač   |   Poslať článok známemu


Fotografia k článku


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2023

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.