Inspire rPAP systém pre resuscitáciu novorodencov

Úvod Produkty Neonatálna starostlivosť Infant Flow nCPAP, Hi-VNI, ventilácia Inspire rPAP systém pre resuscitáciu novorodencov

Inspire rPAP systém pre resuscitáciu novorodencov Inspire rPAP je inovatívny neinvazívny systém na primárnu stabilizáciu a resuscitáciu novorodencov ihneď po pôrode. Patentovaný dizajn kombinuje možnosť podať riadené, kontrolované dychy pre rekrutáciu pľúc s výhodami technológie Infant Flow nCPAP s „fluidic flip“.

Aktuálne smernice doporučujú, pre dosiahnutie stabilného tlaku v dýchacích cestách, s účelom obnovenia FRC, použiť T-resuscitátor. Problém konvenčných T-resuscitátorov je ich vysoká pridaná dychová práca. Naviac ich tlaková stabilita, obzvlášť v PEEP-e, je slabá. Inšpirovať sa môžeme systémom rPAP, ktorý tieto nevýhody prekonává signifikantným znížením dychovej práce a stabilným tlakom. Od prvého dychu, Inspire rPAP podporuje novorodenca v kritickej fáze jeho cesty k respiračnej nezávislosti.

Súčasné doporučenia navrhujú aplikáciu nCPAP pred intubáciou ako primárnu voľbu pre popôrodnú stabilizáciu novorodenca nad 28 týždňov GV. Systém rPAP umožňuje rýchlu a bezprostrednú aplikáciu nCPAP. Toto, spolu s možnosťou podať prídavné insuflačné dychy znamená, že viac novorodencov môže úspešne zostať na terapii nCPAP.

Chytré a jednoduché

  • všetko v jednom, neinvazívny resuscitačný prístroj kombinujúci PIP s CPAP

  • aplikátor rPAP umožňuje resuscitovať napr. s nazálnym rozhraním nCPAP, alebo konvenčnou maskou, podľa potreby. Pričom významne znižuje vlastnú dychovú prácu pacienta

Na stiahnutie:

Prospekt Inspire rPAP EN

Inspire rPAP instruction video (YouTube)

Tlač   |   Poslať článok známemu


Fotografia k článku

Stabilizácia s použítim nazálneho aplikátora s T-kusom

Stabilizácia s použítim nazálneho aplikátora s T-kusom

Súvisiace články


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2023

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.