Ventilátor Acutronic Fabian HFO

Ventilátor Acutronic Fabian HFO Fabian HFO od švajčiarskej firmy Acutronic je najkomplexnejšie vybaveným neonatálnym a pediatrickým ventilátorom na trhu. Kompletnú škálu moderných invazívnych dýchacích režimov s novou generáciou VG dopĺňa neinvazívna ventilácia štandardom Infant Flow LP, výkonný a precízny vysokofrekvenčný ventilačný režim HFO s prekvapivo nízkou úrovňou hlučnosti a vysokoprietoková kyslíková terapia HFNC (Vapotherm). Naviac má tento ventilátor teraz k dispozícii integrovanú technológiu Masimo SET a automatickú úpravu FiO2.

Podobne ako ventilátor Fabian nCPAP Evolution aj Fabian HFO ponúka neinvazívne režimy ako sú Infant Flow nCPAP a Infant Flow DuoPAP s variabilným prietokom a automatickou kompenzáciou úniku, využívajúce nové nazálne aplikátory a masky Infant Flow© LP*. Variabilný prietok v praxi znamená, že sa nastavuje požadovaný distenčný tlak a ventilátor Fabian kontinuálne upravuje prietok tak, aby bol tlak udržiavaný na nastavenej úrovni. So stále vzrastajúcim počtom nedonosených detí, ktoré sú liečené neinvazívnymi metódami, je možno najlepšou správou to, že Fabian HFO je vybavený najdokonalejším systémom neinvazívnej podpory v súčasnej dobe na trhu!

Fabian HFO je o niečo väčší než Fabian nCPAP Evolution a je, čo je taktiež novinka, vybavený veľkým farebným dotykovým displejom. Obsluha je veľmi zjednodušená vďaka online grafickej nápovede.

Fabian HFO je odteraz k dispozícii s integrovaným monitorovaním SpO2 technológiou Masimo SET®. Okrem najkomplexnejšej ponuky ventilačných režimov tak teraz ponúka aj kontinuálne zobrazenie oxygenačného statusu novorodenca, PI (Perfusion Index) a tepovej frekvencie.

Od júna 2016 je každý model rady Acutronic fabian k dispozícii so systémom PRICO - integrovaným pulzným oxymetrom Masimo s automatickou reguláciou FiO2 podľa nastavenej cieľovej hodnoty SpO2.

 

* Infant Flow® LP je ochranná značka spoločnosti Vyaire Medical.

K stiahnutiu:
Prospekt ventilátora Fabian HFO - SK

Špecifikácia ventilátora Fabian HFO - SK

Brochure PRICO closed-loop FiO2 - EN

 

Tlač   |   Poslať článok známemu


Fotografia k článku

Súvisiace články


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2023

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.