Ventilátory Acutronic Fabian Evolution

Ventilátory Acutronic Fabian Evolution Kompaktný, avšak kompletný neonatálny ventilátor s integrovaným monitorom pľúcnych funkcií. So zabudovaným akumulátorom a možnosťou pripojenia na 12V tvorí intenzívny ventilátor Fabian Evolution jedinú pokrokovú alternatívu aj pre transportné ventilátory, vrátane synchronizovanej ventilácie a objemovej garancie (VG). Nový model Fabian Evolution naviac ponúka režimy nazálneho CPAP s unikátnou kompenzáciou úniku. Režimy nCPAP a DuoPAP sú plne kompatibilné s nazálnym aplikátorom Infant Flow® LP*.

Acutronic Fabian+ nCPAP Evolution neonatálny ventilátor poskytuje neonatológom vysoko efektívny nástroj pre všetky rutinne aplikované ako aj pokrokové spôsoby umelej pľúcnej ventilácie.

Acutronic zostrojil model Fabian Evolution na základe ultramoderného kyslíkového zmiešavača a dobre zavedenej monitorovacej technológii zo špičkového monitoru pľúcnych funkcií Florian. Fabian ponúka efektívne "demand flow" režimy so synchronizovanou ventiláciou na základe flow-triggeru a s automatickou kompenzáciou únikov v režime PSV. Fabian sa dodáva vo veľmi kompaktnom a tichom prevedení a za dostupnú cenu.

Nový model má niekoľko zdokonalených funkcií, ako dotyková farebná obrazovka, objemová garancia (VG) vo všetkých ventilačných režimoch a nové neinvazívne režimy nCPAP / DuoPAP a HFNC (Vapotherm). Neinvazívne režimy umožňujú použitie nových Infant Flow LP nazálnych CPAP aplikátorov a ponúka CPAP s variabilným prietokom. Je to vylepšená aplikácia nazálneho CPAP s kompenzáciou úniku do 25 %. Variabilný prietok v praxi znamená, že sa nastavuje požadovaný distenčný tlak a ventilátor Fabian kontinuálne upravuje prietok tak, aby bol tlak udržiavaný na nastavenej úrovni.

S ventilátorom Fabian Evolution má užívateľ možnosť ventilovať pacientov po resuscitácii pomocou sofistikovaných objemových režimov, alebo po podaní surfaktantu extubovať a prepnúť do včasného nCPAP pomocou Infant Flow® LP aplikátorov podľa protokolu INSURE  už behom transportu na JIS. To všetko Vám umožní jediný prístroj!

Novým, cenovo výhodnejším, prírastkom do rodiny Fabian ventilátorov je model Evolution Therapy, ponúkajúci výhradne neinvazívne režimy popísané vyššie.

Pre ďalšie navýšenie bezpečnosti a komfortu ponúka samozrejme aj Fabian Evolution užívateľské rozhranie v slovenčine.

Od júna 2016 je každý model rady Acutronic fabian k dispozícii so systémom PRICO - integrovaným pulzným oxymetrom Masimo s automatickou reguláciou FiO2 podľa nastavenej cieľovej hodnoty SpO2.

* Infant Flow® LP je ochranná značka spoločnosti CareFusion.

K stiahnutiu:


Prospekt ventilátora Fabian Evolution - SK

Špecifikácia ventilátora Fabian +nCPAP Evolution - SK

Špecifikácia NIV ventilátora Fabian Therapy Evolution - SK

Brochure PRICO closed-loop FiO2 - EN
 


 

Tlač   |   Poslať článok známemu


Fotografia k článku

Model fabian Therapy Evolution NIV

Model fabian Therapy Evolution NIV

Model fabian Therapy Evolution NIV

Súvisiace články


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2023

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.