Atom Sunflower výhrevné lôžko

Atom Sunflower výhrevné lôžko Nová modelová rada novorodeneckých vyhievaných lôžok Sunflower popredného japonského výrobcu Atom vyniká svojou možnosťou individuálnej konfigurácie, jednoduchým a prehľadným ovládacím panelom a cenovou dostupnosťou. Lôžka Sunflower sú k dispozícii v rôznych variantoch prevedenia lôžka a podvozku. Všetky modely štandardne ponúkajú prístup zo 4 strán a centrálne umiestnený ovládací panel.

Dizajn lôžok je v už známom štýle firmy Atom: čisté, kvalitné a sústredené na optimálnu ergonómiu pre užívateľa a pacienta. Centrálny ovládací panel je usporiadaný tak, aby bol na prvý pohľad prehľadný a mal jednoduché a intuitívne ovládanie. Pritom lôžka Sunflower disponujú všetkými potrebnými funkciami:

  • 3 prevádzkové režimy: predhriatie, manuálne nastavenie tepelného výkonu a servoriadenie kožnou sondou
  • Apgar a KPR časomiera
  • jasné displeje nastavenej teploty, aktuálnej kožnej teploty, aktuálneho výkonu žiariča a zvoleného režimu

Veľkou výhodou lôžka Sunflower je umiestnenie výhrevného telesa na 2 zvislé koľajnice "F-rail", ktoré jednak umožňujú prístup k pacientovi aj zo zadnej strany, ale tiež aj flexibilné upevnenie šírokého programu príslušenstva podľa individuálnych potrieb.

Voliteľná konfigurácia vyhrevného lôžka Sunflower zahŕňa verziu s plynulým naklápaním lôžka a elektrickým nastavením výšky, ale tiež mobilnú verziu bez lôžka k použitiu nad štandardnou postieľkou, alebo dokonca jednoduchú verziu pre trvalú montáž na stenu.

K stiahnutiu:

Prospekt Atom Sunflower - EN

Tlač   |   Poslať článok známemu


Fotografia k článku

Súvisiace články


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2023

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.