Inkubátor Atom Air Incu-i

Inkubátor Atom Air Incu-i Inkubátor Atom Air Incu-i používa najnovšiu technológiu pre riadenie klimatických podmienok okolo novorodenca, a tým vytvorí dokonalé prostredie s nízkou hladinou hluku, ktorá minimalizuje jeho nežiadúcu stimuláciu.

S výkonným a hygienickým systémom zvlhčenia, servoriadením O2 a voliteľným vybavením, ako Masimo SpO2 a digitálne váhy štandardu NAWI, sú inkubátory Air Incu-i konfigurovateľné podľa individuálnej potreby. Voliteľné rozšírenie je možné pridať aj neskôr. Hygiena je ďalej vylepšená špeciálnou antibakteriálnou úpravou povrchu dotykového displeja. Veko Air Incu-i ponúka dokonalú a neskreslenú viditeľnosť a prístup k novorodencovi, a to zo všetkých strán.

Inkubátor Atom Air Incu-i vyniká svojou ekonomickou prevádzkou: má veľmi nízký počet gumových tesnení s obmedzenou životnosťou a inkubátor je možné vyčistiť a dezinfikovať rýchlejšie a jednoduchšie ako akýkolľvek iný. Air Incu-i má dlhý interval doporučených pravideľných BTK a minimálny počet dielov s predpísanou výmenou.

Na stiahnutie:

Prospekt Atom Air incu-i EN

Tlač   |   Poslať článok známemu


Fotografia k článku

Dotykový displej s antibakteriálnym povrchom

Dotykový displej s antibakteriálnym povrchom

Dvuerka alebo Iris, podľa preferencie

Dvuerka alebo Iris, podľa preferencie

Nočný režim displeja ovládacieho panela

Nočný režim displeja ovládacieho panela

Súvisiace články


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2023

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.