Inspire rPAP systém pre resuscitáciu novorodencov

Úvod Produkty Neonatálna starostlivosť Inspire rPAP systém pre resuscitáciu novorodencov

Inspire rPAP systém pre resuscitáciu novorodencov Inspire rPAP je inovatívny neinvazívny systém na primárnu stabilizáciu a resuscitáciu novorodencov ihneď po pôrode. Patentovaný dizajn kombinuje možnosť podať riadené, kontrolované dychy pre rekrutáciu pľúc s výhodami technológie Infant Flow nCPAP s „fluidic flip“.

Aktuálne smernice doporučujú, pre dosiahnutie stabilného tlaku v dýchacích cestách, s účelom obnovenia FRC, použiť T-resuscitátor. Problém konvenčných T-resuscitátorov je ich vysoká pridaná dychová práca. Naviac ich tlaková stabilita, obzvlášť v PEEP-e, je slabá. Inšpirovať sa môžeme systémom rPAP, ktorý tieto nevýhody prekonává signifikantným znížením dychovej práce a stabilným tlakom. Od prvého dychu, Inspire rPAP podporuje novorodenca v kritickej fáze jeho cesty k respiračnej nezávislosti.

Súčasné doporučenia navrhujú aplikáciu nCPAP pred intubáciou ako primárnu voľbu pre popôrodnú stabilizáciu novorodenca nad 28 týždňov GV. Systém rPAP umožňuje rýchlu a bezprostrednú aplikáciu nCPAP. Toto, spolu s možnosťou podať prídavné insuflačné dychy znamená, že viac novorodencov môže úspešne zostať na terapii nCPAP.

Chytré a jednoduché

  • všetko v jednom, neinvazívny resuscitačný prístroj kombinujúci PIP s CPAP

  • aplikátor rPAP umožňuje resuscitovať napr. s nazálnym rozhraním nCPAP, alebo konvenčnou maskou, podľa potreby. Pričom významne znižuje vlastnú dychovú prácu pacienta

Na stiahnutie:

Prospekt Inspire rPAP EN

Inspire rPAP instruction video (YouTube)

Tlač   |   Poslať článok známemu


Fotografia k článku

Stabilizácia s použítim nazálneho aplikátora s T-kusom

Stabilizácia s použítim nazálneho aplikátora s T-kusom

Súvisiace články


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2021

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.