aEEG monitor ANT Neuro nëo

aEEG monitor ANT Neuro nëo Nový monitor ANT nëo je, čo sa týka používania, najjednoduchšie riešenie ako pre monitorovanie aEEG tak aj EEG u najmenších a nejkrehkejších pacientov. ANT nëo zjednodušuje pracovný postup od aplikácie elektród, zaznamenania príhod, aEEG prehľadu až po export dát. Optimálne sa integruje do už aj tak veľmi hektickej rutiny NJIS a umožňuje (a)EEG monitorovanie všetkých donosených a nedonosených novorodencov.

Monitor ANT nëo je vhodný pre monitorovanie aEEG a EEG aj u nedonosencov. nëo značne zjednodušuje zahájenie monitorovania, od aplikácie elektród pomocou veľmi praktickej čiapočky cez zadanie markerov až po analýzu záznamu aEEG. Je navrhnutý s ohľadom na prevádzku na neonatologickom oddelení. Šikovné indikátory BSR (Burst-Suppression-Ratio) a IBI (Inter-Burst-Interval) dávajú cennú informáciu pre rýchlu interpretáciu na bedside. nëo je určený pre monitorovanie EEG u všetkých donosených a nedonosených novorodencov.

S možnosťou monitorovania až 8 kanálmi dokáže nëo zaznamenať a uložiť obšírne dáta pre prípadnú následnú neurologickú analýzu, zatiaľčo na displeji sa zobrazuje dvojkanálový aEEG záznam pre rutinné monitorovanie. To umožňuje použitie jedného prístroja bez nutnosti zmeny na diagnostický prístroj pre hlbšiu neurologickú analýzu. Záznam aEEG je veľmi ľahko interpretovateľný, čo tento prístroj predurčuje na širšie využitie (napr. neurologický status všetkých rizikových novorodencov) ako len na monitorovanie aEEG pred a počas terapeutickej hypotermie.

Kvalita EEG signálu je veľmi vysoká, a to vďaka zesilovača diagnostickej triedy. Signál je tak silný, že umožňuje použitie unikátnych neonatálních EEG čapičiek WaveGuard, podľa potreby pre 2, 4 alebo až 8 kanálov.

 

Na stiahnutie:

prospekt ANT Neuro nëo - SK

Tlač   |   Poslať článok známemu


Fotografia k článku

Zobrazenie aEEG bez Grayscale

Zobrazenie aEEG bez Grayscale

Zobrazenie aEEG s aktivovanou funkciou Grayscale

Zobrazenie aEEG s aktivovanou funkciou Grayscale

Súvisiace články


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2023

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.