PathMedical Sentiero Advanced skríner sluchu novorodencov

Úvod Produkty Neonatálna starostlivosť Skríning sluchu novorodencov PathMedical Sentiero Advanced skríner sluchu novorodencov

PathMedical Sentiero Advanced skríner sluchu novorodencov Sentiero nemeckého výrobcu Path Medical je najnovšia generácia osvedčeného systému pre univerzálny skríning a vyšetrenie sluchu metódou OAE (TEOAE, DPOAE). Pracuje s klinicky overeným algoritmom vyhodnotenia nameraných hodnôt a tvorí kombináciu, ktorá doposiaľ nebola k dispozícii v jednom prístroji. Sentiero disponuje unikátnym systémom pre potláčanie artefaktov, ktorý spoľahlivo rozlišuje externý hluk a akustickú odozvu pacienta. Je k dispozícii v rôznych kombináciách metód vyšetrenia podľa voľby a preferencií zákazníka.

Skríner sluchu novorodencov Sentiero Advanced je jediný, plne automatický prístroj, ktorý môže disponovať všetkými pokrokovými technológiami AOAE (TEOAE & DPOAE) a AABR. Jednoduchá obsluha, výsledky založené na štandardizovaných objektívnych kritériách, jasné výsledky vyšetrenia (vyhovuje / nevyhovuje). Patentovaný binominálny štatistický algoritmus a z toho plynúci najnižší počet falošne nevyhovujúcich vyšetrení robia tento skríner ideálnou voľbou pre skríningové programy vyšetrenia sluchu novorodencov.

Sentiero je zlatým štandardom pre jednostupňový ako aj dvojstupňový protokol skríningu sluchu novorodencov. Rokmi overená technológia TEOAE (Transient Evoked OtoAcoustic Emissions) vylepšená o úplne nový vyhodnocovací algoritmus prináša výsledok vyšetrenia sluchu do 20 sekúnd. Pre spoľahlivú detekciu sluchovej neuropatie je nevyhnutná technológia AABR® (Automated Auditory Brainstem Response), ktorá bola v Sentiero optimalizovaná pre novorodencov, takže je možné toto vyšetrenie robiť bilaterálne pomocou špeciálnych slúchadiel.

Vďaka unikátnej PathMedical Sentiero Advanced technológii detekcie signálu, ktorá rozlišuje medzi externým hlukom a aktuálnou odozvou z ucha novorodenca a potláča artefakty dosahuje skríningové vyšetrenie sluchu novorodenca tú najvyššiu senzitivitu a špecificitu. Vyšetrenie sluchu novorodenca je tak možné robiť v pohodlí priamo pri jeho postieľke. A to navyše bez nutnosti akéhokoľvek spotrebného materiálu.

Sentiero Advanced je ako jedniný prístroj na trhu pripravený na automatické zasielanie dát do centrálnej databázy a to bez nutnosti pripojenia na lokálnu PC sieť. je tak ideálnou voľbou pre komplexný skríningový program.

Path Medical ako jediný výrobca ponúka overený a spoľahlivý systém Path Track pre sledovanie detí s potenciálnou porochou sluchu (nevýbavné skríningové vyšetrenie).

Na stiahnutie:

Sentiero Advanced prospekt SK

Path Track prospekt EN

Tlač   |   Poslať článok známemu


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2023

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.