Vapotherm Precision Flow systém Hi-VNI

Úvod Produkty Neonatálna starostlivosť Vapotherm Precision Flow systém Hi-VNI

Vapotherm Precision Flow systém Hi-VNI Rýchlo nastaviteľný a jednoducho aplikovateľný Vapotherm umožňuje podávať ohriaty a perfektne zvlhčený prietok do 8 l/min. cez dvojitú nazálnu kanylu. Niekoľko patentovaných technológií zaisťuje, že plyn dodávaný pacientovi má teplotu tela, 100% relatívnu vlhkosť a je zaručene bez baktérií. Pri neonatálnych aplikáciách je možné systém použiť efektívne ako alternatívu k nazálnym CPAP prístrojom.

Vapotherm Precision Flow je high-flow terapeutický systém cez nazálnu kanylu. Prístroj s nízkoprietokovou patrónou vďaka patentovanej technológii dodáva mixovanú zmes dýchacích plynov s prietokom do 8 l/min. v teplote tela a okolo 100% relatívnej vlhkosti.
Tento systém je účinnejší ako kyslíková terapia a s nastavením vyššieho prietoku vytvára určitú úroveň vlastného PEEP, čo ho prakticky radí do skupiny moderných nazálnych CPAP systémov. Pretože vlhkosť sa do prúdu plynu dostáva cez špeciálnu filtračnú membránu, systém garantuje hygienickú bezpečnosť.

Vapotherm Precision Flow je cenovo dostupný systém pre liečbu pacientov so strednými formami respiračných ochorení, alebo pre weaning v skupine nedonosencov a pediatrických pacientov.

Vapotherm nazálna kanyla je k dispozícii v troch neonatálnych veľkostiach, je komfortná s jednoduchou fixáciou.

 

K stiahnutiu:

Prospekt Precision Flow - EN

Vapotherm NICU pocket guide - EN

Vapotherm nazálná kanyla SOLO - EN

Tlač   |   Poslať článok známemu


Fotografia k článku


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2021

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.