Vyaire Infant Flow SiPAP

Úvod Produkty Neonatálna starostlivosť Vyaire Infant Flow SiPAP

Vyaire Infant Flow SiPAP Zlatý štandard v nazálnom CPAP pre novorodencov, Infant Flow je jediným aktivnym CPAP systémom s patentovaným 4-tryskovým fluidným flipom pre podstatnú redukciu vlastnej dychovej práce pacienta. Teraz v prevedení "SiPAP" s bi-level CPAPom (bi-phasic, DuoPAP) a synchronizáciou.

To v stručnosti vystihuje akú pozíciu si na trhu získal tento unikátny systém. Vďaka zdokonaleniam, ako sú nové nazálne aplikátory Infant Flow LP a lepšej metódy fixovania, získava dnes Infant Flow systém ešte širšiu popularitu. Pre situácie keď nie je možné použiť nazálne aplikátory sú k dispozícii nazálne masky.

Aplikátor Infant Flow LP vytvára pretlak v dýchacích cestách pomocou 4 nízkotlakých trysiek na rozdiel od 2 vysokotlakých v prvej generácii Infan Flow a vo všetkých jeho kópiách. Nový aplikátor vďaka rýchlejšiemu nábehu tlaku a prietoku výrazne znižuje dychovú prácu. Ďalším dôležitým efektom nového dizajnu je omnoho nižšia hlučnosť. Veľkou zmenou prešiel aj systém fixácie a tesnenia systému Infant Flow LP. Tesnenie sa dosahuje bez tlaku a s minimálnym kontaktom s pokožkou.

SiPAP Driver je ďalším vývojovým štádiom klasického Infant Flow Drivera, ktorý ponúka naviac formu neinvazívnej ventilácie. SiPAP pridáva možnosť poskytovania bi-level CPAPu buď asistovane, alebo s fixnou frekvenciou za účelom zvýšenia dychového objemu spontánne dýchajúceho pacienta.

So SiPAPom profituje viac novorodencov z tejto terapie bez vystavenia mechanickej ventilácii. Systém SiPAP môže byť nastavený na trigerovaný bi-level CPAP za použitia abdominálneho senzora. V prípadoch, kedy sa využíva "štandardný" režim CPAP, môže byť senzor použitý k monitorovaniu apnoických páuz.

Každý Infant Flow LP aplikátor je k dispozícii s piatimi veľkosťami nozdriliek a nazálnych másk.

 

K stiahnutiu:

Prospekt Infant Flow SiPAP - SK
Katalóg príslušenstva Infant Flow LP - SK
Prospekt Infant Flow SiPAP - EN

Tlač   |   Poslať článok známemu


Fotografia k článku

Súvisiace články


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2019

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.