Antidekubitná podložka Hill-Rom P280

Antidekubitná podložka Hill-Rom P280 Nová moderná antidekubitná podložka P280 spoločnosti Hill-Rom umožňuje prekrytie existujúceho matraca a vďaka nízkej výške je výborne skladná čo umožňuje ju v prípade potreby pacientovi veľmi jednoducho aplikovať alebo naopak odobrať.

Podložka Hill-Rom P280 garantuje efektívne klinické výsledky v prevencii dekubitov u rizikových pacientov. Je ale taktiež výborným nástrojom pre liečbu dekubitov prvého a druhého stupňa. Aj napriek tomu, že je tenšia ako aktívny antidekubitný matrac, obsahuje 3 diferencované terapeutické zóny s dôrazom na pätovú oblasť, ktorá je dodatočne naklonená o 5° na dosiahnutie maximálneho komfortu a efektívnej redistribúcie tlaku na túto oblasť.
Podložka Hill-Rom P280 disponuje funkciami, ktoré sú bežné u drahších aktívnych matracov. Užívateľovi ponúka voľbu medzi režimom alternujúceho nízkeho tlaku (ALP) alebo kontinuálneho nízkeho tlaku (CLP). Odpojením riadiacej jednotky je podložka takmer okamžite v KPR pozícii. Jednoduchšiu manipuláciu s pacientom umožňuje funkcia P-max. Funkcie zľahčujúce prácu personálu, ako uzamykanie ovládania a bezpečnostný alarm sú pri antidekubitnej podložke Hill-Rom P280 samozrejmosťou.
Odnímateľný poťah podložky je vyrobený z flexibilného a odolného materiálu s ohľadom na jeho jednoduchú údržbu a čistenie.
Unikátna kombinácia efektívnej redistribúcie tlaku, voľba terapeutických možností a vysoká úroveň komfortu pacienta robí z tejto podložky ideálne riešenie sofistikovanej prevencie dekubitov pri rešpektovaní individuálnych potrieb rizikových pacientov. Navyše má vysoko flexibilné využite a veľmi nízke požiadavky na skladovací priestor.

hill-rom-blue_logo90

 

K stiahnutiu:
Prospekt antidekubitná podložka P280 - EN

Tlač   |   Poslať článok známemu


Fotografia k článku


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2023

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.