Liko mobilný pacientsky zdvihák Sabina

Liko mobilný pacientsky zdvihák Sabina Tri zdviháky v jednom prístroji. Sabina sa odlišuje od ostatných zdvíhacích zariadení typu sit-to-stand. Dômyselne riešené príslušenstvo dáva Sabine mnohostranné využitie. Vzhľadom k možnosti prispôsobenia Sabiny širokej škále pacientov získate lepšie výsledky v každodennej pacientskej starostlivosti.

Sabinu mimo zdvíhania typu sit-to-stand môžete taktiež využiť k zdvíhaniu pacientov v sede. Najčastejšie sa používa u pacientov, ktorí majú problémy so vstávaním napríklad z invalidného kresla, stoličky, postele alebo pri použití toalety.

Zdvihák má tri polohy nastavenia výšky tak, aby vyhovoval potrebám jednotlivých pacientov. Vďaka tomu sú zlepšené podmienky pre bezpečné a pohodlné zdvíhanie.

Sabina je výborným pomocníkom pri každodennej starostlivosti o pacientov. Aj pri jej nízkej celkovej hmotnosti, ktorá je 44 kg, umožňuje zdvíhať pacientov o hmotnosti až 200 kg. Sabinu je možné kombinovať s troma typmi viest a s niekoľkými typmi závesných vakov. Je možné ju tiež doplniť o externú nabíjačku akumulátorov, bočnými madlami, ktoré využijú predovšetkým pacienti s poruchou stability.

Špecifikácia Sabina:

  • konštrukcia z ocele, hmotnosť zdviháka 44kg
  • maximálne zaťaženie 200kg
  • elektrický pohon - NiHM batéria
  • zabudovaná nabíjačka
  • núdzové mechanické spustenie pacienta

 

K stiahnutiu:
Katalóg Liko zdvíhacie zariadenia - CZ
Katalóg Liko zdvíhacie prislušenstvo - SK
Prospekt Liko zdvihák Sabina - EN
Prospekt Liko zdvihák Sabina II - EN

Tlač   |   Poslať článok známemu


Fotografia k článku


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2023

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.