Prechody medzi miestnosťami

Prechody medzi miestnosťami Liko ponúka dva stropné koľajnicové systémy pre riešenie presunu pacientov medzi miestnosťami, ktoré nie sú priamo prepojené koľajnicami. Likorall R2R (Room-to-room) systém umožňuje hladký a bezpečný presun medzi dvoma motormi umiesntenými v dvoch rôznych miestnostiach. S motorom Multirall a popruhom R2R je možné pacienta premiestniť cez dvere pomocou jedného rovnakého motora.

Niekedy nie je možné, alebo ani žiadúce, stavebne upraviť priechod dverí a umožniť tak pokračovanie stropnej koľajnice z jednej miestnosti do druhej. V takom prípade potrebujete riešenie R2R: Likorall R2R je bez akejkoľvek pochybnosti tá najelegantnejšia odpoveď. S dvomi zdvíhacími kazetami na každej strane dverí je pomocou špeciálnej závesnej hrazdy pacient premiestnený z jednej strany na druhú behom niekoľkých sekúnd. Najdôležitejšie výhody stropných koľajnicových systémov - motor zdviháku nad hlavou ošetrovateľa aj pacienta a neobmedzený prístup ošetrovateľa k pacientovi zostávajú po celú dobu presunu zachované! A k tomu aj bonus naviac: zdvíhací motor je vždy v miestnosti, v ktorej ho potrebujete.

V prípade Multirall sa motor pripevňuje pomocou špeciálneho R2R popruhu, ktorý prepája koľajnice na oboch stranách dverí. Po pripevnení sa Multirall s pacientom presunie po popruhu R2R na druhú stranu, kde po prekliknutí na druhý popruh môže pokračovať po koľajnici v druhej miestnosti. Liko Multirall je zaručene najekonomickejším riešením presunu pacienta medzi miestnosťami, ktoré je v súčasnej dobe na trhu! Pozrite si pod textom niekoľko obrázkov, alebo si prehrajte krátke ilustračné video kliknutím na odkaz nižšie.

 


K stiahnutiu:
Katalóg Liko zdvíhacie zariadenia - CZ
Katalóg Liko vaky a zdvíhacie prislušenstvo - SK
Presun medzi miestnosťami - video

Tlač   |   Poslať článok známemu


Fotografia k článku

Prechod medzi miestnosťami

Prechod medzi miestnosťami

R2R pomocou Liko Multirall

Prechod medzi miestnosťami

Prechod medzi miestnosťami

R2R riešenie pomocou Likorall

Súvisiace články


Cz Sk

Naši hlavní dodávatelia


Mapa webu  |  Redakčný systém WebRedakcia - NETservis s.r.o. © 2021

© 2018 Dartin Slovensko spol. s r. o.